reklama Místo pro Vaši reklamu
AKCE Vyber si reklamní banner pro svoji firmu úplně zadarmo

Vyhledávání

 

/


 

* Tato položka je povinná

 
Plzeňský kraj Jihočeský kraj Praha Karlovarský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj
Mapa krajů

Kudy dál?

Ve třech se to lépe táhne: Brzezinski radí Trumpovi, aby vytvořil alianci s Ruskem a Čínou

Ve třech se to lépe táhne: Brzezinski radí Trumpovi, aby vytvořil alianci s Ruskem a Čínou

Donald Trump by se už měl rozhodnout ohledně zahraničně-politické doktríny, která zajistí vedoucí postavení USA, píše v článku pro The New York Times americký politolog Zbigniew Brzezinski a jeho spoluautor Paul Wassermann.

Muslimští migranti hodili přes palubu křesťany za to, že se modlili k Ježíšovi. Dostali 18 let vězení

Muslimští migranti hodili přes palubu křesťany za to, že se modlili k Ježíšovi. Dostali 18 let vězení

Soud v sicilském Palermu v pondělí potrestal šest muslimských migrantů osmnácti roky vězení za to, že při plavbě přes Středozemní moře hodili násilně do vody dvanáct křesťanských migrantů. Ti se následně utopili.

Jak si vede Honda CR-V 1.6 i-DTEC při dlouhodobém testování

Jak si vede Honda CR-V 1.6 i-DTEC při dlouhodobém testování

Tento model Hondy CR-V není úplnou novinkou, ale již si získal své místo na trhu. Spolehlivé SUV s dobrými jízdními vlastnostmi se dokáže prosadit ve společnosti vozů jako je Kia Sportage a podobné. Má to svůj důvod. Provedení je poměrně dobré a zachována je maximální praktičnost, jak to bývá u vozů značky Honda zvykem. Pokud tedy plánujete pořízení nového vozu v typu SUV, rozhodně si nenechte ujít tuto krátkou recenzi a výsledek, jak dopadla Hodna CR-V při delším testování.

Honda CB500F jako stroj pro začátečníky i ostřílené piráty silnic

Honda CB500F jako stroj pro začátečníky i ostřílené piráty silnic

Kdo se chce naučit jezdit na motorce, musí si vybrat vhodný stroj. Ten by měl být dostatečně spolehlivý, stabilní, ale zároveň by měl být jako skutečná motorka, ze které se dá hodně vymáčknout. Právě Honda CB500F je takovým strojem. Nabízí poměrně silnou akceleraci, snadnou a pohodlnou jízdu a dobrou přilnavostí v zatáčkách. A jaké jsou další důvody, proč si jí i vybrat, i když už dávno nejste začátečníkem a hledáte spolehlivý stroj?

Proč pít zelený čaj?

Proč pít zelený čaj?

Dáváte si ráno k snídani kafe, protože se potřebujete probudit? Co raději vyzkoušejte zdravější variantu a zařadit ke snídani zelený čaj. Jaké výhody přináší a proč je pití právě zeleného čaje dobré?

Způsoby, jak si vytvořit návyky, díky kterým se stanete úspěšnými

Způsoby, jak si vytvořit návyky, díky kterým se stanete úspěšnými

Být úspěšný je sen většiny lidí. Ať už se jedná o dosažení vysněné postavy, práce snů nebo jiného životního cíle, vždy platí, že pro to musíme něco udělat. Jen tak sami od sebe se nám dobré cíle nepostaví do cesty a úspěch často leží za horou plnou zklamání, chyb a proher. Důležité je vědět také to, že záleží na tom, co děláme každý den. I jeden malý krůček, který vytrvale děláme den za dnem, nás může dovést do naší cílové destinace. Základem pro dosažení všeho, co chceme, je vytvoření si několika jednoduchých návyků, které nám pomohou zůstat na trati a soustředit se na úkoly, které máme splnit, abychom se posunuli ještě o něco dál.

Jak na nás působí barvy

Jak na nás působí barvy

Lidské oko dokáže rozlišovat poměrně široké spektrum. Existují dokonce studie, které říkají, že barvy ovlivňují naši psychiku a dokonce i zdraví. Jak na nás působí jednotlivé barvy? Tyto informace můžete využít například při zařizování nového bytu a rozhodování se, jaký pokoj vymalujete jakou barvou.

Turecká snídaně - zážitek, který si nesmíte nechat ujít

Turecká snídaně - zážitek, který si nesmíte nechat ujít

Turecká kuchyně je nám, Čechům, známá především jako döner kebab, který si koupíte nad ránem v rychlém občerstvení. Chyba! Nabízí toho totiž mnohem více, a i proto se právem řadí mezi pět nejoblíbenějších kuchyní světa. Pojďme společně proniknout trochu více do tajů turecké kuchyně, konkrétně na chod, bez kterého by nemohl začít den, na snídani.

Poslední společné poptávky pro ČR a SR

Zadáno Oblast Typ Obor Platí do Detail
12.02.2017 Všechny okresy Advokát pracovní právo 12.02.2017
02.02.2017 Košice III Advokát občanské právo 28.02.2017
31.01.2017 Tachov Advokát občanské právo 28.02.2017
16.01.2017 Brno-město Advokát Všechny obory 28.02.2017
04.10.2016 Všechny okresy Advokát půda, pozemky, zákon o půdě 16.10.2016
18.09.2016 Myjava Advokát dědické právo, závěti 30.09.2016
26.03.2016 Všechny okresy Advokát Všechny obory 11.04.2016
10.03.2016 Všechny okresy Advokát Všechny obory 31.03.2016
03.02.2016 Všechny okresy Advokát Všechny obory 18.02.2016

reklama
Místo pro Vaši reklamu