reklama Místo pro Vaši reklamu
AKCE Vyber si reklamní banner pro svoji firmu úplně zadarmo

Vyhledávání

 

/


 

* Tato položka je povinná

 
Plzeňský kraj Jihočeský kraj Praha Karlovarský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj
Mapa krajů

Nejčastější dotazy

Pro poptávající

Q: Proč není na hledam-pravnika.eu, podobně jako na jiných portálech, možnost hodnocení spokojenosti zákazníků s možností reakce překladatele?
A: Známe anonymní úroveň internetových příspěvků. Na jedné straně nechceme v žádném případě chránit nebo podporovat fušery a podvodníky, na druhé straně ale ani nechceme dávat prostor neplatícím a na všechno nadávajícím zákazníkům. Výsledek výměny názorů u této kombinace, podpořený jednostrannou internetovou anonymitou, kdy si někteří myslí, že můžou beztrestně nalhat na kohokoliv cokoliv, si lze jednoduše představit a to našim ostatním slušným zákazníkům udělat nemůžeme. Jakou vypovídací hodnotu má 5 pozitvních hodnocení, když 5 z nich je od dodavatele samotného? Jakou vypovídací hodnotu má 5 negativních hodnocení, když 5 z nich je od nedalekého konkurenta? Jsme připraveni v tomto udělat změnu, ale až se obecně zvedne úroveň a kultura přispěvovatelů. Každý registrovaný dodavatel má možnost vypsat si své reference ve svém profilu a my vřele doporučujeme si tyto údaje vyhledávat a svůj výběr na základě tohoto zohlednit. Slušný a poctivý dodavatel se má jistě čím pochlubit.

Q: Zadal jsem na hledam-pravnika.eu poptávku, ale nikde se neobjevila. Kam se ztratila?
A: Kontrola zadaných poptávek je jedna z mála činností, na kterou dohlíží člověk. Věříme, že má-li něco dlouhodobě fungovat a být přitažlivé pro všechny účastníky, musí to být čisté. Prosté od politických, rasistických, náboženských a jiných extrémistických výlevů, kterých je nekontrolovaný internet plný. Z toho důvodu je úplně každá poptávka pečlivě zkontrolovaná.

Q: Jak často jsou na hledam-pravnika.eu kontrolovány zadané poptávky?
A: Jsou kontrolovány denně průběžně v čase 8-20h

Q: Zadal jsem poptávku na hledam-pravnika.eu, ale nedostal jsem žádnou nabídku. Jak je to možné?
A: Případ, kdy nedostanete žádnou nabídku, může mít několik příčin: momentálně v nabídce dodavatelů není služba/zboží, které poptáváte, poptávku jste nepopsali dostatečně konkrétně nebo byla pro dodavatele momentálně nezajímavá. Ve všech těchto případech doporučujeme za pár dní poptávku zadat znovu.

Q: Kolik zaplatím za zadání poptávky na hledam-pravnika.eu?
A: Zadání poptávky je pro všechny poptávající samozřejmě ZCELA ZDARMA.

Q: Kdo moji poptávku z hledam-pravnika.eu dostane?
A: Dostane ji úplně každý právník, který má službu zasílání poptávek aktivní. Samozřejmě po důkladné kontrole. Z došlých nabídek si v klidu, pohodlí a bez námahy vyberete tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

 

 

Pro právníky

Q: Jaký je postup registrace na hledam-pravnika.eu ?
A: Na hlavní stránce vpravo nahoře si otevřete registrační formulář, vyberete si pro Vás nejvhodnější druh zápisu a vyplníte registrační formulář. Z bezpečnostních důvodů Vám bude zaslán na registrační email odkaz, po kliknutí na něj se Váš účet aktivuje, obratem Vám bude zaslána zálohová faktura, po jejímž uhrazení můžete začít dostávat poptávky do registračního emailu, budete mít přístup do archivu poptávek a Váš zápis bude veřejně dohledatelný. Sledujte prosím v průběhu registrace a bezprostředně po ní informace na obrazovce.

Q: Jsem registrovaný právník na hledam-pravnika.eu a žádné poptávky nám nejsou zasílány a nemáme ani kontakt na poptávající, kteří jsou ve výpisu poptávek na hlavní stránce. Jak je to možné?
A: Zcela jistě nemáte zaplacen takový program, který automatické zasílání poptávek a přístup ke kontaktům na poptávající umožňuje.

Q: Mohu v průběhu uhrazeného registračního období na hledam-pravnika.eu změnit program, aby mi začaly chodit poptávky a abych měl plný přístup ke kontaktům na poptávajícího, když jsem si tuto variantu na začátku nezaplatil?
A: Samozřejmě a toto je další z výjimečných věcí, kterou nabízíme. Jako jediní nabízíme možnost KDYKOLIV A ZDARMA v průběhu uhrazeného období přestoupit na vyšší program. Za tuto změnu opravdu nic neplatíte.

Q: Jaký je postup změny programu na hledam-pravnika.eu?
A: Jednoduše si po přihlášení do svého profilu a kliknutím vpravo nahoře na Nastavení účtu objednáte program, který Vám víc vyhovuje, takto se dá objednat jen program vyšší od stávajícího. Poměrná část platby za nevyužité období, zaokrouhlená na celé měsíce, Vám samozřejmě bude od nového programu odečtena a Vy doplatíte jen zbytek.

Q: Přišla mi z hledam-pravnika.eu automaticky vygenerovaná faktura, tuto jsem uhradil a přesto k aktivaci služby/ke změně programu nedošlo. Kde se stala chyba?
A: Chyba se nestala nejspíš nikde, k aktivaci služby nebo ke změně programu dojde až po připsání platby na správný účet, ve správné výši a pod správným variabilním symbolem. To v závislosti na bance může trvat i několik dní od provedení platby.

Q: Jsem registrovaným a aktivním uživatelem na hledam-pravnika.eu, ale jsem dlouhodobě nemocný a nemohu tuto službu na plno využít. Dostanu zpět alespoň část toho, co jsem zaplatil?
A: Žádná okolnost, ve které se nacházíte, nezakládá právní nárok na vrácení byť jen části Vaší platby za užívání hledam-pravnika.eu. Smluvní vztah automaticky končí Vaším případným neprodloužením užívání služby v jejím závěru.

Q: Zaregistroval jsem se na hledam-pravnika.eu, vybral jsem si nejvhodnější program, ale účet jsem si podle pokynů, které mi přišly emailem, neaktivoval. Co se stane?
A:
Váš neaktivovaný účet včetně všech údajů, které byly při registraci použity, budou po 7 dnech zcela bez náhrady smazány.

Q: Zaregistroval jsem se na hledam-pravnika.eu, vybral jsem si nejvhodnější program, účet jsem si podle pokynů, které přišly emailem aktivoval, byla mi vystavena zálohová faktura. Co se stane, když ji (včas) neuhradím?
A:
Váš aktivovaný účet včetně všech údajů, které byly při registraci a následné editaci použity, budou po 7 dnech zcela bez náhrady smazány, neuhrazená zálohová faktura bude stornována.

Q: Jsem registrovaný uživatel na hledam-pravnika.eu a končí mi zaplacené období, byla mi vygenerována zálohová platba na období další. Co se stane, když ji (včas) neuhradím?
A:
Smluvní vztah zaniká uplynutím zaplaceného období. Pokud zálohová platba na další prodloužení uhrazena (včas) nebude, Váš účet včetně všech údajů, které byly při registraci a následné editaci použity, budou po 7 dnech zcela bez náhrady smazány, neuhrazená zálohová faktura bude stornována.

Q: Mám zájem o zvýšení typu zápisu na hledam-pravnika.eu, byla mi vystavena zálohová faktura na vyšší zápis. Co se stane, když ji (včas) neuhradím?
A:
Pokud nebude objednaná zálohová faktura včas uhrazena, bude po uplynutí doby splatnosti stornována a Vy budete pokračovat ve svém stávajícím typu zápisu.

Q: Jak se dostanu ke kontaktu na poptávajícího, abych mohl včas reagovat?
A: Pokud máte zaplacen zápis minimálně Standard, pak klikněte na Detail poptávky, na kterou chcete reagovat a přihlaste se. Takto se dostanete ke kompletnímu zobrazení dané poptávky se všemi detaily a s kontaktem na poptávajícího

Q: Proč je registrace FREE jen na omezenou dobu a ne třeba neomezeně, jako jinde?
A: Chceme našim zákazníkům nabídnout relevantní a přesné údaje a z toho důvodu se musíme vyhnout neplatným a neaktualizovaným zápisům s nefunkčním kontaktem. Jde tedy o samočistící proces, kdy aktivní uživatelé, kteří mají co nabídnout, se o svůj zápis rádi postarají.


reklama
Místo pro Vaši reklamu